Oglądasz archiwalną wersję strony. Przejdź do nowej strony.

Pierwszy dzień na Dniach SGGW za nami

Dziś udało nam się przeprowadzić bardzo udany pokaz. Jutro także będzie można nas spotkać!


Piękna słoneczna pogoda, nasze ukochane psiaki, pokaz ich umiejętności na zielonej trawce oraz ogromne zainteresowanie przechodzących ludzi. W kilku słowach tak mozna opisać wrażenia po pierwszym dniu pokazów.

W godzinach przedpopołudniowych w bardzo licznym składdzie: Ola, Natalia, Magda, Agnieszka z Neptunem i Hipem, Dominik z Kankanem, Grzesiek z Sambą i Piotr ze Spajkiem pojawiliśmy się na kampusie SGGW. Po szybkim rozłożeniu naszych materiałów, zaczęlismy ćwiczyć z psami, aby przechodzący ludzie mogli zobaczyć próbkę ich umiejętności. W przerwach psiaki grzecznie leżały i odpoczywały, a my opowiadaliśmy o naszej pracy, naszym podejściu do psów i metodach szkoleniowych. Zainteresowanie i ilość pytań była ogromna. Wczesnym popołudniecm przeprowadziliśmy pokaz umiejętności psa asystującego. Próbkę zaprezentował Piotr ze Spajkiem oraz Dominik z Kankanem, a Grzesiek już tradycyjnie pełnił rolę wodzireja. Wokół zebrała się liczna grupa osób.

Dziękujemy uczelni SGGW za mozliwość zaprezentowania naszych psów po raz kolejny, a wszystkim przybyłym za zainteresowanie. Tych którym nie udało się dzisiaj dotrzeć zapraszamy jutro. A tych, którzy nas widzieli zapraszamy także, gdyż będziemy w innym składzie, a swoje umiejętności prezentować będą inne psy.

Poniżej kilka zdjęć z pokazu

  • Kankan przynosi portfel, Ola w roli ekspedientki,
  • Spajk i wózek a w tle pokaz
  • Sambusia kształtuje
  • przed pokazem
  • Piotr zaprasza Panie na pokaz
  • Kankan pomaga zdjąć bluzę
Sponsorzy: