Oglądasz archiwalną wersję strony. Przejdź do nowej strony.

Pierwszy pokaz dla dzieci w IKEA Janki za nami.

W piątek odbył się pokaz dla najmłodszych w IKEA Janki. W najbliższy piątek (17.10.2008) zapraszamy na kolejny!


Dnia 10.10.2008r. Fundacja Pomocna Łapa wspólnie ze sklepem IKEA Janki zorganizowała pokaz psich umiejętności dla najmłodszych z okazji Światowego Tygodnia Zwierząt.

Pokaz rozopoczęliśmy od krótkiej prezentacji Sylwii, która opowiadała o psich obyczajach najmłodszym. Towarzyszył jej Kadryl, który pokazywał swoje umiejętności i zachwycał swoimikea spokojem i przyjacielskim charakterem. Sylwia opowiadała dzieciom jakie są podstawowe zasady zachowywnia się w towarzystwie psa.

Po Sylwii, Agnieszka z Marlejem zaprezentowali nam opowiastkę dla najmłodszych o dniu z życia Marleja. Historyjka była przeplatana pokazem psich sztuczek. Marlej zatańczył twista, skakał przez hula-hop, po czym po trudnym pokazie zasnął, kładąc głowę na poduszce. Dzieci także brały udział w pokazie.

Był z nami także Grzesiek z Britą, którzy pokazali nam kilka efektownych sztuczek. Dzieci były pod dużym wrażeniem umiejętności Brity. Grzesiek postanowił  dać możliwość sprawdzenia swoich umiejętności trenerskich najmłodszym. Mogli oni poszkolić Britę, wydając jej podstawowe polecenia, które Brita bezbłędnie wykonywała.

Zapraszam do oglądania naszych zdjęć z pokazu!

Tych, których ominął nasz pokaz, zapraszamy w najbliższy piątek (17.10.2008r.) do sklepu IKEA Janki o godzinie 17:30.


Sponsorzy: